28. Niedziela zwykła

1. „Wstańcie, Chodźmy!”, pod tym hasłem obchodzimy w Polsce XIX Dzień Papieski. Przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na stypendia przyznawane przez fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  2. Po Mszy Świętej o godzinie 1800, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II przedstawią koncert poświęcony Świętemu Janowi Pawłowi II.
  3. promocja lektorska 2019W dniu wczorajszym, w naszej katedrze Warszawsko-Praskiej Bp Ordynariusz Romuald Kamiński promował sześciu naszych ministrantów do posługi lektorów. Polecamy naszych lektorów modlitwie rodzinie parafialnej.
  4. Młodzież, która 21. października przyjmie Sakrament Bierzmowania oraz ich rodziców zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się we wtorek – 15. października o godzinie 1900 w kościele.
  5. Od następnej niedzieli młodzież z „Oazy” będzie rozprowadzała znicze. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdów rekolekcyjnych.
  6. W następną niedzielę – 20. października rozpocznie się Tydzień Misyjny. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na misje.
  7. Księża przyjmują intencje na Msze Święte zbiorowe, które będą odprawiane w Dzień Zaduszny – 2. listopada o godzinie 800 i 1800 oraz na wypominki roczne. Imiona zmarłych czytelnie wypisujemy na przygotowanych kartkach i oddajemy księdzu.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich. W kiosku pod chórem są również do nabycia nowe kalendarze na rok 2020.