29. Niedziela zwykła

1. „Ochrzczeni i posłani”, pod takim hasłem rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach prośmy o potrzebne łaski dla misjonarzy i o powołania misyjne.
  2. Młodzież z „Oazy” rozprowadza znicze. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na dofinansowanie wyjazdów rekolekcyjnych.
  3. Jutro, podczas Mszy Świętej o godzinie 1800, Ks. Bp Marek Solarczyk udzieli młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Ks. Biskupa, młodzież, świadków i tych, którzy przygotowali młodzież do przyjęcia tego Sakramentu polecamy modlitwie wszystkich.
  4. We wtorek – 22. października zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klas trzecich, ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, razem z dziećmi przygotowującymi się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii. Spotkanie odbędzie się o godzinie 1900 w kościele.
  5. W następną niedzielę – 27. października, na Mszę Świętą o godzinie 1600 zapraszamy dzieci z klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II i ich rodziców.
  6. Księża przyjmują intencje na Msze Święte zbiorowe, które będą odprawiane w Dzień Zaduszny – 2. listopada o godzinie 800 i 1800 oraz na wypominki roczne. Imiona zmarłych czytelnie wypisujemy na przygotowanych kartkach i oddajemy księdzu.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.