26. Niedziela zwykła

1. Od jutra przez cały miesiąc październik o godzinie 1730 będą odprawiane nabożeństwa różańcowe.
  2. Jutro spotkanie dla rodziców dzieci z klas trzecich ze Szkoły Podstawowej Nr 7, które w tym roku szkolnym przygotowują się do I Komunii Świętej w naszej parafii. Spotkanie odbędzie się w kościele o godzinie 1840.
  3. W czwartek – 4. października pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W piątek – 5 października pierwszy piątek miesiąca. Msza Święta dla dzieci o godzinie 1700. Spowiedź Święta od godziny 1630. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 2200.
  5. O godzinie 1900 w sali domu parafialnego konferencja dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają być ochrzczone w najbliższym miesiącu.
  6. W sobotę – 6 października pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 800 do 1000.
  7. Od jutra księża będą przyjmowali wypominki na rok 2019 i intencje na Msze Święte zbiorowe, które będą odprawiane w Dzień Zaduszny – 2. listopada o godzinie 800 i 1800. Na stoliku za ławkami są przygotowane kartki, na których czytelnie wypisujemy imiona zmarłych. Wypełnione kartki oddajemy księdzu.
  8. Z naszej parafii planowana jest pielgrzymka autokarowa do Częstochowy. Wyjazd 6. października o godzinie 500. Zbiórka o godzinie 450. Koszt wyjazdu 50zł. Zapisy po każdej Mszy Świętej przed kościołem lub u Ks. Tomasza.
  9. Z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości Fundacja Instytutu Patrium zaprasza na Koncert Patriotyczny, który odbędzie się 7. października o godzinie 1600 w sali widowiskowej Ratusza w Legionowie. Wstęp wolny. Szczegóły na plakacie umieszczonym na tablicy ogłoszeń przy schodach do kościoła.
  10. W następną niedzielę o godzinie 1700 w sali domu parafialnego rozpocznie się Kurs Przedmałżeński.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich: Idziemy, Niedziela i Gość Niedzielny. Są do nabycia w sklepiku pod chórem.