25. Niedziela zwykła

1. Od jutra w kancelarii parafialnej będziemy rezerwowali terminy Mszy Świętych na rok 2019.
  2. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy Świętej o godzinie 1130, uczniowie klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 7, przygotowujący się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii, otrzymają różańce, a podczas Mszy Świętej o godzinie 1600 taką uroczystość będą mieli uczniowie klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 1 i ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II.
  3. Młodzież rozpoczynającą przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii, i ich rodziców, zapraszamy na spotkanie w piątek – 28. września o godzinie 1900 w kościele.
  4. Z naszej parafii planowana jest pielgrzymka autokarowa do Częstochowy na 6. października. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania kancelarii.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich: Idziemy, Niedziela i Gość Niedzielny. Są do nabycia w sklepiku pod chórem.