26. Niedziela zwykła

1. Od wtorku – 1. października przez cały miesiąc będą odprawiane nabożeństwa różańcowe o godzinie 1730.
  2. W naszej parafii powstaje nowa Róża Różańcowa pod wezwaniem Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w modlitwę różańcową w nowej Róży. Szczegółowe informacje dostępne w gablocie przy kościele.
  3. W czwartek – 3. października pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W piątek – 4. października pierwszy piątek miesiąca. Msza Święta dla dzieci o godzinie 1700. Spowiedź Święta od godziny 1630. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 2200.
  5. W tym dniu o godzinie 1900 w sali domu parafialnego konferencja dla rodziców i chrzestnych tych dzieci, które mają być ochrzczone w najbliższym miesiącu.
  6. W sobotę – 5. października pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 800 do 1000. Podczas adoracji Odnowa w Duchu Świętym poprowadzi modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny.
  7. Od jutra księża będą przyjmowali wypominki na rok 2020 i intencje na Msze Święte zbiorowe, które będą odprawiane w Dzień Zaduszny – 2. listopada o godzinie 800 i 1800. Na stoliku za ławkami są przygotowane kartki, na których czytelnie wypisujemy imiona zmarłych. Wypełnione kartki oddajemy księdzu.
  8. W następną niedzielę o godzinie 1700 w sali domu parafialnego rozpocznie się Kurs Przedmałżeński.
  9. Młodzież ze Wspólnoty Ruchu Światło-Życie rozprowadza własnoręcznie przygotowane ciasta. Dochód przeznaczają na dofinansowanie wyjazdów rekolekcyjnych.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich. W kiosku pod chórem są również do nabycia nowe kalendarze na rok 2020.