20. Niedziela zwykła

1. Dziś o godzinie 1900 w naszym kościele odbędzie się koncert Chóru Filharmonii z Taipei (Tajwan). Chór znany na świecie, śpiewał na uroczystościach kanonizacji Matki Teresy z Kalkuty w Watykanie. Do wysłuchania koncertu serdecznie zapraszamy.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Kazania wygłosi ksiądz pracujący na Syberii i będzie zbierał przed kościołem ofiary na pomoc parafii w Abakanie.
  3. O godzinie 1900 w następną niedzielę zapraszamy na koncert Chóru Uniwersytetu Narodowego w San Juan (Argentyna).
    W programie „Msza Kreolska” Ariela Ramireza oraz inne utwory. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania tego koncertu.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich: Idziemy, Niedziela i Gość Niedzielny. Są do nabycia w sklepiku pod chórem.