21. Niedziela zwykła. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

1. Ks. Biskup odwołał z naszej parafii ks. Leszka Dudę, a skierował do pracy ks. Mariusza Danelczyka. Serdecznie witamy ks. Mariusza i życzymy owocnej pracy dla dobra naszej rodziny parafialnej.
  2. Od soboty – 1. września w dni powszednie będzie odprawiana Msza Święta o godzinie 730, a w niedzielę o godzinie 1600.
  3. W sobotę – 1. września pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 800 do 1000.
    W tym dniu przypada 79. rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o poległych w obronie Ojczyzny i o wszystkich ofiarach wojny.
  4. Dziś, o godzinie 1900 w naszym kościele, odbędzie się koncert Chóru Uniwersytetu Narodowego w San Juan w Argentynie. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wysłuchania tego koncertu.
  5. W następną niedzielę o godzinie 1600 będzie Msza Święta w intencji chorych i cierpiących. W czasie tej Mszy Świętej będzie można przyjąć Sakrament Chorych.
  6. Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie w dniach 14-21 października br. organizuje samolotową pielgrzymkę do Grecji szlakiem Świętego Pawła Apostoła. Szczegółowe informacje umieszczone na plakacie w gablocie przy schodach do kościoła oraz na stronie internetowej Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich: Idziemy, Niedziela i Gość Niedzielny. Są do nabycia w sklepiku pod chórem.