22. Niedziela zwykła

1. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 1245 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna. Zapraszamy ministrantów, bielanki i asystę kościelną.
  2. Od dziś, w niedzielę i święta będzie odprawiana Msza Święta o godzinie 1600.
  3. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msza Święta z prośbą o potrzebne łaski w tym roku szkolnym dla uczniów, rodziców i nauczycieli będzie odprawiona o godzinie 1800. Spowiedź Święta od godziny 1730.
  4. W czwartek – 6. września pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W piątek – 7. września pierwszy piątek miesiąca. Msza Święta dla dzieci o godzinie 1700. Spowiedź Święta od godziny 1630. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 2200.
  6. W tym dniu o godzinie 1900 w sali domu parafialnego konferencja dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają być ochrzczone w najbliższym miesiącu.
  7. W sobotę – 8. września przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte będą odprawione o godzinie 700, 730 i 1800.
  8. W następną niedzielę, podczas Mszy Świętej o godzinie 1130 będzie poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.
  9. Ofiary, które złożymy na tacę w następną niedzielę, będą przeznaczone na utrzymanie Seminarium Duchownego w Tarchominie.
  10. W poniedziałek – 10. września zapraszamy rodziców dzieci ze szkoły podstawowej nr 7, które chcą się przygotować do I Komunii Świętej w naszej parafii, a rodziców dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 zapraszamy we wtorek – 11. września. Spotkania odbędą się o godzinie 1900 w kościele.
  11. Akcja Katolicka naszej parafii organizuje pielgrzymkę do sanktuarium w Loretto 9. września. Wyjazd spod kościoła o godzinie 1000. Zapisy po każdej Mszy Świętej przed kościołem. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie przy schodach do kościoła.
  12. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich: Idziemy, Niedziela i Gość Niedzielny. Są do nabycia w sklepiku pod chórem.