2. Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś, w Kościele w Polsce przeżywamy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. W tym roku obchodzimy go pod hasłem: „Eucharystia i misje”. Zgodnie z postanowieniem Konferencji Episkopatu Polski, przed kościołem członkowie Koła Charytatywnego Świętego Brata Alberta zbierają do puszek ofiary. Zebrane pieniądze są przeznaczone na wsparcie projektów misyjnych prowadzonych przez Dzieło Pomocy „Ad Gentes” przy Komisji Episkopatu Polski.
  2. W poniedziałek – 9. marca o godzinie 1900 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klas III Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II. W niedzielę – 15. marca o godzinie 1600 Msza Święta z udziałem dzieci z klas III ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II; dzieci otrzymają modlitewniki jako pamiątkę I Komunii Świętej.
  3. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.