1. Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 1245 wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja.
  2. Droga Krzyżowa będzie odprawiana w każdy piątek Wielkiego Postu dla dzieci o godzinie 1630, dla dorosłych o godzinie 1715, dla młodzieży i osób późno wracających z pracy o godzinie 1900.
    Gorzkie Żale z nauką pasyjną będą odprawiane w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 1700. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  3. Dziś o godzinie 1700 w sali domu parafialnego rozpocznie się Kurs Przedmałżeński.
  4. W środę – 4. marca przypada 38. rocznica święceń biskupich i dzień imienin biskupa seniora Kazimierza Romaniuka. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Księdzu Biskupie.
  5. W czwartek – 5. marca pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. W piątek – 6. marca pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730 i 1800. Spowiedź Święta od godziny 1600. Po nabożeństwie Drogi Krzyżowej o godzinie 1900 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 2200.
  7. Tego dnia o godzinie 1900 w sali domu parafialnego konferencja dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dzieci w najbliższym czasie.
  8. W sobotę – 7. marca pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 800 do 1000.
  9. W następną niedzielę w całej Polsce będzie zbiórka do puszek na Dzieło Pomocy Misjonarzom „Ad Gentes”.
  10. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie, przy ul. Królowej Jadwigi 11, serdecznie zapraszają Kandydatów do klas pierwszych Liceum oraz ich Rodziców na Dzień Otwarty: 6. marca 2020r. o godzinie 1800.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.