12. Niedziela zwykła

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W czasie oktawy Bożego Ciała podczas nabożeństw czerwcowych będzie odprawiana procesja Eucharystyczna. Zakończenie oktawy w czwartek. Po procesji i błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem będzie poświęcenie wianków.
  2. W piątek – 28. czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730 i 1800. Jest to dzień modlitw o świętość kapłanów. Wszyscy, którzy wezmą udział w nabożeństwie czerwcowym udziela się odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  3. W sobotę – 29. czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 800 i 1800. Ofiary złożone na tacę w tym dniu będą przeznaczone na konserwację bazyliki Świętego Piotra na Watykanie oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej. Wszystkim, którzy w tym dniu nawiedzą katedrę, konkatedrę lub bazylikę mniejszą i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę w Boga Kościół udziela odpustu zupełnego. Taki odpust zyskują również te osoby, które posługują się przedmiotami kultu poświęconymi przez papieża lub biskupa, gdy do swoich modlitw dodadzą wyznanie wiary oraz spełnią pozostałe warunki uzyskania odpustu.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.