1. Niedziela Wielkiego Postu

1. Caritas rozpoczął akcję „Jałmużna Wielkopostna 2019”, pod hasłem: „Dar Juniora dla Seniora”. Członkowie Koła Charytatywnego Świętego Brata Alberta rozdają przed kościołem „Skarbonki Miłosierdzia”. Wypełnione Skarbonki przynosimy do kościoła w Niedzielę Palmową.
  2. Droga Krzyżowa jest odprawiana w każdy piątek Wielkiego Postu dla dzieci o godzinie 1630, dla dorosłych o godzinie 1715, dla młodzieży i osób późno wracających z pracy o godzinie 1900.
    Gorzkie Żale z nauką pasyjną są odprawiane w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 1700. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. We wtorek – 12. marca zapraszamy dzieci z klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii i ich rodziców na spotkanie, które odbędzie się w kościele o godzinie 1900.
  4. W środę – 13. marca przypada 6. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Apostolską. Pamiętajmy w naszych modlitwach o papieżu Franciszku.
  5. W sobotę – 16. marca zapraszamy na spotkanie dla bielanek. Spotkanie odbędzie się o godzinie 1000 w sali domu parafialnego.
  6. W następną niedzielę w całej Polsce będzie zbiórka do puszek na dzieło Pomocy Misjonarzom „Ad Gentes”.
  7. Akcja Katolicka naszej parafii zaprasza na wyjazd-pielgrzymkę do Czerwińska na Misterium Męki Pańskiej oraz do Płocka – miejsca pierwszych objawień Świętej Siostrze Faustynie, na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Wyjazd będzie w sobotę – 30. marca o godzinie 830. Koszt 50zł. Zapisy w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.