Środa popielcowa

1. Caritas rozpoczyna akcję „Jałmużna Wielkopostna 2019”, pod hasłem: „Dar Juniora dla Seniora”. Zrezygnuj w Wielkim Poście z jakiejś przyjemności i złóż ofiarę do Skarbonki. Twój dar pomoże osobom starszym. Członkowie Koła Charytatywnego Świętego Brata Alberta rozdają przed kościołem „Skarbonki Miłosierdzia”. Wypełnione Skarbonki przynosimy do kościoła w Niedzielę Palmową.
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawiane w każdy piątek Wielkiego Postu dla dzieci o godzinie 1630, dla dorosłych o godzinie 1715, dla młodzieży i osób późno wracających z pracy o godzinie 1900.
    Gorzkie Żale z nauką pasyjną będą odprawiane w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 1700.
    Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.