XV Niedziela Zwykła

1. Rozpoczęły się prace przy kaplicy Adoracji. Prosimy o modlitwę w tej intencji i dziękujemy za wszelkie ofiary na ten cel.
  2. Z powodu wakacji nie ma popołudniowej niedzielnej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  3. We wtorek, 13 lipca zapraszamy na Mszę Świętą o 18.00, podczas której będzie pobłogosławiona figura MB Fatimskiej, która znajdzie się w kaplicy Adoracji. Po Mszy Św. wyjdziemy na różaniec fatimski uliczkami naszej parafii.
  4. Caritas naszej parafii zaprasza do odbioru artykułów żywnościowych dla siebie i osób potrzebujących z naszego otoczenia, w środę 14.07 o 15.00 z magazynu przy bramie wjazdowej. Zachęcamy do odbioru żywności , by uchronić ją przed zepsuciem.
  5. Przez całe wakacje nie będzie odprawiana Msza Święta w dni powszednie o godzinie 730, a w niedzielę o godzinie 1600.
  6. Przypominamy, że miesiąc lipiec jest poświęcony Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Codziennie, na zakończenie Mszy Św. wieczornej modlimy się Litanią do Najdroższej Krwi Pana Jezusa.
  7. Wszystkim, udającym się na urlop, czy wakacje życzymy udanego odpoczynku duchowego i fizycznego i bezpieczeństwa. Pamiętajmy także o uczestniczeniu w niedziele we Mszy Świętej.
  8. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich oraz naszej gazetki Verbum.