XII Niedziela Zwykła

1. Dziś przed kościołem zbieramy do puszek ofiary na stypendia dla księży studiujących za granicą.
  2. Zachęcamy do wzięcia ze stolika pod chórem i przeczytania małych publikacji pt. „Dzieci w sieci” oraz „Gdy dziecko pyta o seks”.
  3. Zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 15.50. Także, by przyjąć Komunię Świętą zapraszamy o godz. 14.30 i 15.30.
  4. Dziś po Mszy Świętej o 16.00 zapraszamy rodziców ministrantów, scholii i bielanek na spotkanie informacyjne o wycieczce do Oceanarium.
  5. Zapraszamy codziennie na Nabożeństwo czerwcowe o 17.30.
  6. Zapraszamy dziś o 20.00 na letni koncert muzyki klasycznej organizowany we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w ramach cyklu „Muzyka przy kaplicy”. Tydzień temu wiele osób wzięło udział w tym wydarzeni ale było chłodno. Dziś na pewno nie zmarzniemy. Tym razem będzie to możliwość w pięknym otoczeniu obok naszej świątyni – na dziedzińcu kościelnym wysłuchać utworów m.in. Brahmsa, Chopina czy Beethovena w wykonaniu pianisty Michała Junga i skrzypaczki Niny Górskiej. Biografię artystów i program recitalu można przeczytać w naszej gazetce Verbum.
  7. Następny koncert w ramach tego cyklu będzie w niedzielę 27 czerwca o godz. 20.00.
  8. W środę – 23. czerwca przypada 16. rocznica święceń biskupich Pasterza Diecezji Księdza Biskupa Romualda Kamińskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o Księdzu Biskupie.
  9. We czwartek – 24. czerwca uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730 i 1800.
  10. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego będzie odprawiona w piątek – 25. czerwca o godzinie 1800. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podziękować Panu Bogu za łaski otrzymane w kończącym się roku szkolnym. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego w czasie tej Mszy Świętej.
  11. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich oraz naszej gazetki Verbum.