Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne
XVI Niedziela Zwykła

  1. Trwają prace przy budowie kaplicy Adoracji. Prosimy o modlitwę w tej intencji i dziękujemy za wszelkie ofiary na ten cel.
  2. Z powodu wakacji nie ma popołudniowej niedzielnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Przez całe wakacje nie będzie odprawiana Msza Święta w dni powszednie o godzinie 730, a w niedzielę o godzinie 1600.
  3. W czwartek 22.07 przypada święto św. Marii Magdaleny, a w piątek 23.07 św. Brygidy, patronki Europy.
  4. Od dziś do 25 lipca obchodzimy w Kościele w Polsce Tydzień św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. W przyszłą niedzielę, dzień wspomnienia Św. Krzysztofa po mszach św. będzie możliwość pobłogosławienia pojazdów na parkingu parafialnym (może to być auto, rower, a nawet hulajnoga). Zachęcamy jednocześnie do wsparcia akcji MIVA Polska, która służy pomocy misjonarzom w zakupie środków transportu – 1 grosz za 1 przejechany kilometr. Szczegóły na plakacie.
  5. W lipcu na zakończenie Mszy Św. wieczornej modlimy się Litanią do Najdroższej Krwi Pana Jezusa.
  6. Wszystkim, udającym się na urlop, czy wakacje życzymy udanego odpoczynku duchowego i fizycznego i bezpieczeństwa. Pamiętajmy także o uczestniczeniu w niedziele we Mszy Świętej.
  7. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich oraz naszej gazetki Verbum.