Ogłoszenia parafialne XI Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18 czerwca 2023 r.

1. Dziękujemy rodzicom za wspaniałe przygotowanie wczorajszego pikniku na zakończenie roku pracy ministrantów, bielanek i scholi. Dziękujemy też ks. Tomaszowi i ks. Mariuszowi.
  2. Dziś po każdej Mszy Świętej będzie błogosławieństwo pojazdów przed wyjazdami wakacyjnymi.
  3. Dziś po Eucharystii wieczornej zapraszamy na spotkanie informacyjno – organizacyjne o parafialnej pielgrzymce do Ziemi Świętej planowanej na koniec września.
  4. W czwartek, 22 czerwca o godzinie 1800  Msza Święta na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców, którzy chcą podziękować Panu Bogu za łaski otrzymane w kończącym się roku szkolnym. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi na zakończenie roku szkolnego w czasie Mszy Świętej.
  5. Znowu jest możliwość obejrzenia razem z Akcją Katolicką wartościowego filmu w dobrej cenie w Legionowie w czwartek 22. czerwca o godz. 19.00. Bilety na film „Dobry Łotr” w  Heliosie kupujemy samodzielnie w kinie.
  6. W piątek 23 czerwca przypada 18 rocznica święceń biskupich Księdza Biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  7. W sobotę 24. czerwca Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze Św. o 7.00, 7.30 i 18.00.
  8. Za tydzień będzie zbiórka do puszek dla Diakonii Misyjnej Ruchu Światło-Życie na przeprowadzenie oazy dla młodzieży afrykańskiej w Sierra Leone.
  9.   Zapraszamy codziennie na Nabożeństwo czerwcowe o 17.30.
  10. Od następnej niedzieli – 25 czerwca przez całe wakacje nie będzie odprawiana Msza Święta w dni powszednie o godzinie 730, a w niedzielę o godzinie 1600.
  11. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich oraz naszej gazetki Verbum.
  12. Decyzją ks. Biskupa Ordynariusza ksiądz Jarosław Gawroński zostaje zwolniony ze stanowiska wikariusza w naszej parafii i delegowany do Zielonki  do tworzenia ośrodka konferencyjno-rekolekcyjnego w naszej diecezji. W niedzielę za tydzień podziękujemy ks. Jarosławowi za jego pracę wśród nas.