Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne
IV Niedziela Wielkanocna

  1. Dziś przypada 58. Światowy Dzień Modlitw o Powołania. W Polsce rozpoczyna on Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego, który będzie przebiegał od 25 kwietnia do 1 maja pod hasłem „Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy”. Prośmy szczególnie za młodych ludzi z naszej diecezji i naszej parafii.
  2. Dziś po południu do godz. 15.45 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu oraz by przyjąć Komunię Świętą o godz. 14.30 i 15.30.
  1. Zapraszamy na wspólną modlitwę i spotkanie w celu omówienia istotnych spraw związanych z I Komunią w kościele: (SP nr 7): kl. 3d-26.04; 3e-27.04; 3f -29.04; Wszystkie spotkania rozpoczynają się od Mszy św. o 18.00.
  2. Ostatnie spotkanie formacyjne z ks. Proboszczem dla rodziców z dziećmi z kl. 3A i 3B ze SP nr 7 będzie w przyszła niedzielę, 2 maja o 15.00 w kościele. Podobne spotkania dla rodziców z dziećmi z kl. C i D będzi e9 maja, a dla kl. E i F -16 maja.
  3. W środę 28.04 o 18.00 w Parafii MB Fatimskiej uroczystość intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Szczegóły na plakacie.
  4. W czwartek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, Patronki Europy.
  5. 1 maja wspomnienie Św. Józefa Robotnika. Z racji I soboty miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od godziny 800 do 1000. Na różaniec fatimski o 800 zapraszamy przede wszystkim członków wszystkich KŻR – będzie to comiesięczne spotkanie formacyjne tej grupy parafialnej. Tego dnia uroczystość I Komunii św. dzieci ze SP nr 1. Ogarniajmy je i ich rodziny naszą modlitwą. Nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny będą odprawiane codziennie o 17.30.
  6. Katolicka Odnowa w Duchu Świętym zaprasza wszystkich chętnych na internetowe rekolekcje ewangelizacyjne “Tajemnica Wiary”, które rozpoczną się 1 maja. Więcej informacji na plakacie, stronie internetowej i na ulotkach, które są na stoliku pod chórem. Do stojącego tam pudełka można wkładać zgłoszenia na te rekolekcje.
  7. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich oraz naszej gazetki Verbum caro factum est.