Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne
III Niedziela Wielkanocna

    1. Dziś Niedziela Biblijna i początek Tygodnia Biblijnego. Zachęcamy do osobistej i rodzinnej lektury Pisma Świętego. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na ogrzewanie kościoła.
    2. Dziękujemy Bogu za powrót ks. Proboszcza ze szpitala. Serdecznie dziękuje za modlitwę i wszelkie wsparcie. Czuje się już dobrze, choć potrzebuje jeszcze czasu rekonwalescencji, by mógł wrócić do pełni sił i posługi, czego Mu serdecznie życzymy.
    3. Dziś po południu do godz. 15.45 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu oraz, by przyjąć Komunię Świętą o godz. 14.30 i 15.30.
    1. W trwającym Roku Rodziny każdego 19-go dnia miesiąca w naszej diecezji będą odprawiane Msze w intencjach rodzinnych. W poniedziałek 19.04. o 18.00 będziemy się modlić w intencji dzieci. Zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi.
    2. We wtorek spotkanie kandydatów do bierzmowania (po mszy wieczornej- online)
    3. Zapraszamy na wspólną modlitwę i spotkanie w celu omówienia istotnych spraw związanych z I Komunią w kościele: kl. 3a – 19.04; 3b- 20.04; 3c – 22.04; 3d-26.04; 3e-27.04; 3f -29.04; Wszystkie spotkania rozpoczynają się od Mszy św. o 18.00.
    4. W piątek przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze Św. o 7.00, 7.30 i 18.00. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
    5. Parafie MB Fatimskiej i Św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie zapraszają na od 25.04 na rekolekcje i uroczystości intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Szczegóły na plakacie.
    6. Katolicka Odnowa w Duchu Świętym zaprasza wszystkich chętnych na internetowe rekolekcje ewangelizacyjne “Tajemnica Wiary”, które rozpoczną się 1 maja. Więcej informacji na plakacie i na parafialnej stronie internetowej.
    7. Za pośrednictwem Ochotniczej Straży Pożarnej z Legionowa otrzymaliśmy do rozdania jednorazowe maseczki. Dostępne są na stoliku pod chórem.
    8. Zachęcamy do lektury czasopism oraz naszej gazetki Verbum, w której oprócz Słowa Bożego jest ciekawy tekst kard. Saraha „Z radością powróćmy do Eucharystii”