Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dziś można uzyskać odpust zupełny. Warunki uzyskania odpustu:
    – stan łaski uświęcającej;
    – przyjęcie Komunii Świętej;
    – brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu;
    – modlitwa w tych intencjach, w których modli się Ojciec Święty;
    – odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego wobec Najświętszego Sakramentu;
    W naszym kościele wspólna modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego o godzinie 1500. Zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie.
  2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
  3. 25. marca była Niedziela Palmowa, dlatego Uroczystość Zwiastowania Pańskiego będzie obchodzona jutro. W naszym kościele Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 800, 1700 i 1800.
  4. Odnowa w Duchu Świętym naszej parafii po każdej Mszy Świętej rozdaje przed kościołem zaproszenia do wzięcia udziału w Marszu Świętości Życia, który odbędzie się 15. kwietnia w Warszawie.
  5. Młodzież kontynuującą przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na próbę liturgiczną we wtorek – 10. kwietnia. Obecność wszystkich obowiązkowa. Próba odbędzie się w kościele o godzinie 1900.
  6. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu. Wyjazd 21. kwietnia. Zapisy w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.