Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Jutro Msze Święte będą odprawiane według porządku niedzielnego. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  2. W czwartek – 5. kwietnia pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W piątek – 6. kwietnia pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730, 1700 i 1800. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 2200. Z racji oktawy Wielkanocy w ten piątek można spożywać pokarmy mięsne.
  4. W sobotę – 7. kwietnia pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 800 do 1000.
  5. Następna niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na dzieła charytatywne „Caritas” naszej Diecezji.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.
  7. W poniedziałek – 2. kwietnia będzie 13. rocznica narodzin dla nieba Świętego Jana Pawła II. Dla uczczenia tej rocznicy, w sobotę – 7. kwietnia w naszym kościele odbędzie się wieczór poświęcony Świętemu Janowi Pawłowi II.
    W programie:

• godzina 1800 – Msza Święta z oprawą muzyczną Legionowskiego Chóru Kameralnego z Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie;
    • godzina 1900 – Raquiem Wolfganga Amadeusza Mozarta w wykonaniu Chóru i Orkiestry „Sinfonia Nova” pod dyrekcją Łukasza Wojakowskiego;
    • godzina 2000 – Spektakl „Świadectwo” prezentowany przez Teatr Ewangelizacyjny Adonai z Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie;

Do udziału w tym wieczorze zapraszają: Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Zenon Durka i księża pracujący w naszej parafii.