23. Niedziela zwykła

1. W piątek – 14. września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730 i 1800.
  2. Jutro spotkanie dla rodziców dzieci z klas trzecich ze Szkoły Podstawowej Nr 7, które w tym roku szkolnym przygotowują się do I Komunii Świętej w naszej parafii.
    We wtorek spotkanie rodziców dzieci z klas trzecich ze Szkoły Podstawowej Nr 1.
    Spotkania odbędą się w kościele o godzinie 1900.
  3. W środę – 12. września zapraszamy na spotkanie formacyjne młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w sali domu parafialnego o godzinie 1900.
  4. W ramach IV Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej Powiatu Legionowskiego w następną niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 1245 odbędzie się koncert w naszym kościele. Organizatorzy zapraszają do wysłuchania koncertu.
  5. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza wszystkich chętnych na III Praskie Forum Charyzmatyczne, które odbędzie się w sobotę 29. września w hali Arena w Legionowie. Program Forum jest w gablocie. Bilety w cenie 15 zł można zamówić dzisiaj po Mszach Świętych przed kościołem.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich: Idziemy, Niedziela i Gość Niedzielny. Są do nabycia w sklepiku pod chórem.