Ogłoszenia parafialne

5. Niedziela zwykła

 1. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 1245 wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja. O godzinie 1600 Msza Święta w intencji chorych. W czasie tej Mszy Świętej wszyscy potrzebujący będą mogli przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych.
 2. W środę – 7. lutego dzień imienin Bp Romualda Kamińskiego.
  W modlitwach pamiętajmy o Biskupie Ordynariuszu.
 3. Młodzież kontynuującą przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne we wtorek – 6. lutego. Spotkanie odbędzie się o godzinie 1900 w sali domu parafialnego.
 4. Młodzież, która w minionym roku rozpoczęła przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie formacyjne w środę – 7. lutego. Spotkanie odbędzie się w sali domu parafialnego o godzinie 1900.
 5. Wszystkim, którzy w minionym tygodniu przyjęli księży z wizytą duszpasterską serdecznie dziękujemy. W tym tygodniu księża odwiedzą:
  • 5. lutego – poniedziałek – mieszkańców w blokach: 49 i 50;
  • 6. lutego – wtorek – mieszkańców w bloku: 44;

  Parafian, którzy nie mogli w wyznaczonym terminie przyjąć księdza, a chcą by ich mieszkanie było pobłogosławione, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Wizyta kolędowa będzie mogła odbyć się w środę – 7. lutego.

 6. Za dwa tygodnie, w niedzielę – 18. lutego rozpoczną się rekolekcje wielkopostne, które poprzedzą Uroczystość Nawiedzenia naszej parafii przez Maryję w Jej Jasnogórskim Wizerunku Nawiedzenia. Gościć będziemy Matkę i Królową w dniach: 23. – 24.lutego 2018r.

  Dokładny program podamy w następną niedzielę. Dziś jest wyłożony na stoliku za ławkami. Można brać folder z programem.

 7. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.