4. Niedziela zwykła

1. W czwartek – 1. lutego pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. W piątek – 2. lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. W naszym kościele Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 800, 1700, 1800 i 1900. Podczas każdej Mszy Świętej będzie poświęceni gromnic. Gromnice będzie można kupić przed kościołem. Dochód jest przeznaczony na działalność Koła Charytatywnego Świętego Brata Alberta.Ofiary jakie złożymy na tacę 2. lutego będą przeznaczone na wsparcie zakonów klauzurowych.Z racji 1. Piątku miesiąca do chorych księża pojadą po Mszy Świętej o godzinie 800. Spowiedź Święta podczas każdej Mszy Świętej i od godziny 1630.

Tego dnia po Mszy Świętej o godzinie 1900 w sali domu parafialnego konferencja dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają być ochrzczone w najbliższym czasie.

3. W sobotę – 3. lutego pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 800 do godziny 1000.
  4. W niedzielę 4. lutego pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 1245 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godzinie 1600 Msza Święta w intencji chorych i cierpiących. W czasie tej Mszy Świętej wszystkim potrzebującym udzielimy Sakramentu Chorych.
  5. Wszystkim, którzy w minionym tygodniu przyjęli księży z wizytą duszpasterską serdecznie dziękujemy. W tym tygodniu księża odwiedzą:
    • 29. stycznia – poniedziałek – mieszkańców w bloku: 40;
    • 30. stycznia – wtorek – mieszkańców w bloku: 41;
    • 31. stycznia – środa – mieszkańców w blokach: 71 i 72;
    • 1. lutego – czwartek – mieszkańców w blokach: 47 i 48;
    • 3. lutego – sobota od 1500 mieszkańców w blokach: 69 i 70;

Kolędę rozpoczynamy od poniedziałku do piątku o godzinie 1600, w sobotę od godziny 1500. Dokładny rozkład kolędy jest wywieszony w gablocie przed kościołem i przy kancelarii parafialnej.

6. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert kolęd w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Koncert odbędzie się 2. Lutego o godzinie 1900 w Arenie Legionowo przy ulicy Chrobrego 50B.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.