Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne
5. Niedziela okresu zwykłego

  1. 2. lutego – w święto Ofiarowania Pańskiego, który był też dniem życia konsekrowanego zebraliśmy prawie 4500 zł na wsparcie dla zakonów kontemplacyjnych.
  2. Dziękujemy wspólnotom za ufundowanie krzeseł do domu parafialnego. Zostały one już przywiezione i mamy nadzieję, że długo będą służyć w naszym budynku.
  3. W dniu dzisiejszym obchodzimy, jako wspólnota parafialna 30 rocznicę urodzin. „Te Deum Laudamus!; Ciebie Boga wysławiamy!” 7 lutego 1991 roku kardynał Józef Glemp wydał dekret erygujący parafię Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie. Później, wspierając księdza Zygmunta Podstawkę – waszego pierwszego proboszcza wybudowaliście piękny kościół. Dziś chcemy, by darem Jubileuszowego Roku naszej parafii była, równie piękna kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu. Dziś, jak w każdą niedzielę po południu KOŚCIÓŁ JEST OTWARTY. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu oraz, by przyjąć Komunię o godz. 1430 i 1530.
  4. O godz. 1730 nie będzie możliwości przyjęcia Komunii, gdyż po Mszy Świętej na 1600 zacznie się spotkanie rodziców i dzieci z kl. 3 D i F ze szkoły numer 7 przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej.
  5. Msza Święta o godz. 1600 będzie ofiarowana w intencji o uzdrowienie z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Zapraszamy.
  6. W przyszłą niedzielę, 14 lutego zapraszamy na godz. 1700 na „Randkę małżeńską” małżeństwa, które jeszcze nie wzięły udziału w takim wydarzeniu przy pomocy aplikacji internetowej.
  7. Osobę, która zamówiła Mszę Świętą Gregoriańską na miesiąc maj za śp. Tomasza Rosę prosimy o kontakt z księdzem proboszczem.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.