4. Niedziela Wielkanocna

1. Przez miesiąc maj litanię do Najświętszej Maryi Panny odmawiamy w dni powszednie po Mszach Świętych o godzinie 700 i 1800,
    w niedzielę po Mszach Świętych o godzinie 1245, 1600 i 1800. Zachęcamy by w rodzinie modlić się odmawiając litanię loretańską.
  2. W czwartek – 7. maja pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W piątek – 8. maja uroczystość Świętego Stanisława, Biskupa i Męczennika – głównego patrona Polski. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730 i 1800. Z racji uroczystości w tym dniu można spożywać pokarmy mięsne.
  4. Ofiary złożone na tacę w następną niedzielę będą przeznaczone na utrzymanie Seminarium Duchownego w Tarchominie.
  5. Na stoliku, za ławkami, wyłożone są tygodniki: Idziemy, Niedziela i Gość Niedzielny; do puszki można złożyć pieniądze za gazetę;