29. Niedziela zwykła

1. „Pełni Ducha i Posłani” pod takim hasłem rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach prośmy o potrzebne łaski dla misjonarzy i o powołania misyjne.
  2. Młodzież z „Oazy” rozprowadza znicze. Dochód przeznaczony jest na dofinansowanie wyjazdów rekolekcyjnych.
  3. Księża przyjmują intencje na Msze Święte zbiorowe za zmarłych, które będą odprawiane w Dzień Zaduszny – 2. listopada o godzinie 800 i 1800 oraz na wypominki roczne. Imiona zmarłych czytelnie wpisujemy na przygotowanych kartkach i oddajemy księdzu.
  4. Legionowskie Stowarzyszenie na Rzecz Kultury „VIVA LARTE” oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na Jubileuszowy Przegląd Pieśni Patriotycznej „VIVA POLONIA”, który odbędzie się 11. listopada 2018r. w sali widowiskowej miejskiego ratusza w Legionowie. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Wstęp wolny. Szczegóły znajdują się na plakatach umieszczonych na tablicy ogłoszeń i przy wejściu do domu parafialnego oraz na ulotkach.
  5. Młodzież, która w tym roku rozpoczyna przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w środę – 24. października o godzinie 1900 w kościele.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich: Idziemy, Niedziela i Gość Niedzielny. Są do nabycia w sklepiku pod chórem.