22. Niedziela zwykła

1. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 1245 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna. Zapraszamy ministrantów, bielanki i asystę kościelną.
  2. Od dziś, w niedzielę i święta, będzie odprawiana Msza Święta o godzinie 1600.
  3. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msza Święta z prośbą o potrzebne łaski dla nauczycieli, uczniów i rodziców będzie odprawiona o godzinie 1800. Spowiedź Święta od godziny 1730.
  4. Od jutra w dni powszednie będzie odprawiana Msza Święta o godzinie 730.
  5. Młodzież, która kontynuuje przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie formacyjne we wtorek – 3. września. Spotkanie odbędzie się w kościele o godzinie 1900.
  6. W czwartek – 5. września pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  7. W piątek – 6. września pierwszy piątek miesiąca. Msza Święta dla dzieci o godzinie 1700. Spowiedź Święta od godziny 1630. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 2200. Księża odwiedzą chorych od godziny 900. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  8. W tym dniu o godzinie 1900 w sali domu parafialnego konferencja dla rodziców i chrzestnych tych dzieci, które mają być ochrzczone w najbliższym miesiącu.
  9. W sobotę – 7. września pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 800 do 1000.
  10. Również w sobotę zapraszamy na spotkanie scholi i bielanek. spotkanie będzie o godzinie 930 w sali domu parafialnego. Na to spotkanie zapraszamy także nowe dziewczynki, które chciałyby się włączyć w służbę liturgiczną.
  11. Spotkanie wszystkich lektorów, ministrantów i kandydatów będzie w sobotę o godzinie 930 w kościele.
  12. W następną niedzielę podczas Mszy Świętej o godzinie 1130 będzie po święcenie tornistrów i przyborów szkolnych.
    Ofiary, które złożymy na tacę w następną niedzielę, będą przeznaczone na utrzymanie naszego diecezjalnego Seminarium Duchownego w Tarchominie.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.