18. Niedziela zwykła

1. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 1245 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna.
  2. Jutro – 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700 i 1800.
  3. W trosce o powołania kapłańskie i zakonne biskup Romuald Kamiński wystosował list z prośbą o modlitwę w intencji nowych powołań do kapłaństwa i życia zakonnego w naszej Diecezji.
  4. Prezydent Miasta Legionowo zaprasza mieszkańców Powiatu Legionowskiego do skorzystania z bezpłatnej oferty konsultacji psychologicznych, neuropsychologicznych i psychiatrycznych, grupy wsparcia, warsztatów i treningów funkcji poznawczych oraz warsztatów terapeutycznych.
    Szczegóły na plakacie umieszczonym na tablicy ogłoszeń przy schodach do kościoła oraz przy wejściu do kancelarii.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich: Idziemy, Niedziela i Gość Niedzielny. Są do nabycia w sklepiku pod chórem.