Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne XXX Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 23 października 2022 r.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. S. Kryspina z Siostrami Misjonarkami dziękują za ok. 6 000 zł ofiar na powstające  w Lusace w Zambii Centrum rehabilitacyjne. Przypominamy, że w ramach regularnego wspierania misji nasza parafia przesyła co tydzień datki dla głodujących dzieci w Kenii, które zbieramy do skarbonki w kaplicy adoracji.
  2. Dziś po Mszy wieczornej spotkanie Kościelnej Służby Porządkowej „Totus Tuus”. Zapraszamy mężczyzn. 
  3. Dziś po mszy wieczornej czyli o 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  4. Rodziców dzieci z klas trzecich E i F ze SP 7 oraz ze SP1, które przygotowują się do I Komunii Świętej zapraszamy wraz z dziećmi na spotkanie dziś o godzinie 15.00 w kościele. Uwaga – spotkanie już o godz. 15.00!!!
  5. Intencje na Msze Święte na przyszły rok można zamawiać tylko w kancelarii.
  6. Codziennie o godzinie 17.30 i o 20.00 są odprawiane nabożeństwa różańcowe. Wyjątkiem są tylko poniedziałki, kiedy wieczorny różaniec będzie aż po rekolekcjach – czyli o godz. 20.45.
  7. Zapraszamy małe dzieci z klas 0 -3 na warsztaty różańcowe prowadzone przez panią katechetkę Danutę Ziółkowską w naszym domu parafialnym w każdy wtorek o g. 17.00.
  8. Akcja Katolicka zaprasza do kina Helios na film „Johnny” o księdzu Kaczkowskim w czwartek 27. października o godz. 19.00. Cena biletu 15 zł. Zapisy na rezerwację w zakrystii.
  9. Księża przed kościołem przyjmują intencje na Nabożeństwa za zmarłych, które będą odprawiane: 1. listopada o godz. 17.30 oraz 2. listopada o godzinie 7.30 i 17.30, a także na wypominki roczne. Imiona zmarłych czytelnie wypisujemy na kartkach, które można wziąć ze stolika z gazetami i przekazujemy księdzu.
  10. Na WYPOMIKI można dać także przez ofiarę wpłaconą bezpośrednio na konto parafialne ogłoszone na stronie internetowej (nr. 38 1240 6117 1111 0011 0075 0372) w opisie wpłaty podając (w bierniku) imiona zmarłych, które mają być wymienione, a także datę, kiedy mamy się za nich modlić, np.: „Wypominki: za śp. Władysławę, Władysława, Kazimierę i Kazimierza Główka oraz wsz. zm. z r. Główka i Gawrońskich (na 1.11. godz. 17.30)”.