Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE na XIV Niedzielę Zwykłą – 9 lipca 2023 r.

3 lipca 2023

  1. Wracamy do letnich koncertów muzyki klasycznej organizowanych we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w ramach cyklu „Muzyka przy kaplicy”. Przez cały miesiąc lipiec w niedzielę słuchać będziemy pięknych utworów muzycznych we wspaniałym wykonaniu. Dziś o 19.00 w otoczeniu naszej świątyni – na dziedzińcu kościelnym będzie Wieczorek pianistyczny. Wystąpią:
    Wojciech Parol i Michał Lichota.
  2. 16 lipca w koncercie “Sacrum – profanum” wystąpią Justyna Kantorowicz – sopran oraz Michał Jung – fortepian.
  3. Grupa Anonimowych Alkoholików zaprasza dziś o godz. 10.00 do domu parafialnego na otwarty Mityng AA, jak w każdą II niedzielę miesiąca. Jest to spotkanie chcących dowiedzieć się, jakie są sposoby działania grupy AA.
  4. Jutro, 10. lipca uczestnicy Kursu Alfa i Kursu Dojrzałości Chrześcijańskiej będą oglądali film o przebaczeniu – „Misja” ze wspaniałą muzyką Ennio Morricone. Zapraszamy wszystkich chętnych na ten film do kina letniego przed domem parafialnym jutro o godz. 19.00, a także na dyskusję po filmie.
  5. Przypominamy, że w wakacje nie ma Mszy Świętej w dni powszednie o godzinie 730, a w niedzielę o godzinie 1600. W ciągu tych dwóch miesięcy czasem, w dzień powszedni może się zdarzyć, że spowiedź będzie tylko przed Eucharystią. Jednakże jeśli ktoś się spóźni – zawsze może po Mszy Świętej poprosić o spowiedź. W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna tylko wieczorami od 17.00 do 17.50, a w soboty będzie czynna rano –  od 8.30 do 9.30. Przypominamy, że intencje na zamówione Msze Święte można też podać księdzu codziennie w zakrystii.
  6. Zostały już tylko ostatnie miejsca pielgrzymkę z naszą parafią do Ziemi Świętej w dniach 28. września – 7. października. Zgłosić się można już tylko do 15 lipca lub do wyczerpania się miejsc na pielgrzymce. Bliższe informacje są na plakatach w gablocie przed kościołem oraz na ulotkach na stoliku z tyłu kościoła, a także na stronie internetowej królowapokoju.com.pl i pod numerem