Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne
Chrzest Pański

  1. Dziś Msza Święta o godz. 16.00 będzie odprawiona w intencji osób chorych, a po niej będzie jeszcze modlitwa przed Najświętszym Sakramentem o ich uzdrowienie. 
  2. Także dziś, po mszy wieczornej zapraszamy mężczyzn na spotkanie w domu parafialnym grupy Totus Tuus.
  3. Wszystkim, którzy w minionym tygodniu przyjęli nas u siebie w domach oraz przyszli z wizytą kolędową do kościoła, serdecznie dziękujemy. 
  4. Na te msze nie przychodzi bardzo dużo ludzi, nie trzeba się więc obawiać braku dystansu epidemicznego. Przyjdźcie pomodlić się za swoje rodziny i swoich sąsiadów w mniejszym gronie, niż w niedzielę. Będzie to Msza Święta w Waszych konkretnych intencjach, jakie wypiszecie na kartkach, które będziemy rozdawali na kolędzie i które potem złożycie przed ołtarzem. Terminy tych Mszy Świętych na najbliższy tydzień także są na tablicy ogłoszeń.
  5. Jeśli ktoś jeszcze chce, żebyśmy w jeszcze odwiedzili go z Bożym błogosławieństwem – prosimy o zgłoszenie swego adresu w zakrystii, bądź kancelarii lub przez stronę internetową parafii. Z tym, że Ci , którzy zgłaszają się dopiero teraz będą przez nas odwiedzeni prawdopodobnie dopiero pod koniec stycznia lub w początku lutego.
  6. W tym tygodniu odwiedzimy z wizytą duszpasterską rodziny, które nas wcześniej zaprosiły i mieszkające na następujących ulicach: Czarnieckiego, Hetmańska, Husarska, Marysieńki, Kr. Jadwigi, Norwida, Mieszka I, Pałacowa, Rycerskiej, Senatorskiej, Siwińskiego, Sobieskiego, Wilanowskiej, Wysockiego i Zwycięstwa. Dokładny program kolędy na najbliższy tydzień jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej. 
  7. Spotkanie rodziców i dzieci z kl. 3 A, D i E przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę 16.01. po Mszy Świętej o godz. 16.00.
  8. Zapraszamy wszystkich do wypełnienia ankiety synodalnej, którą przekazał nam Papież Franciszek. Można ją otrzymać w zakrystii lub pobrać z parafialnej strony internetowej. Zaś w połowie stycznia będzie można uzupełnić ankietę synodalną przy pomocy świeckich członków Zespołu Synodalnego. 
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.