Ogłoszenia parafialne

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

  1. W czwartek – 11. czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – patronalne święto naszej parafii. W tym roku nie będzie procesji ulicami miasta. Msze Święte w naszym kościele będą odprawiane o godzinie 730, 900, 1015, 1130 i 1800.
    Po Mszy Świętej o godzinie 1130 odprawimy procesją wokół kościoła. O godzinie 1500 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do godziny 1730. O godzinie 1730 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godzinie 1800 Msza Święta.
    Za pobożny udział w procesji można zyskać odpust zupełny przy zachowaniu pozostałych warunków uzyskania odpustu.
  2. Na stoliku, za ławkami, wyłożone są tygodniki: Idziemy, Niedziela i Gość Niedzielny; do puszki można złożyć pieniądze za gazetę. Prasa jest również do nabycia w kiosku pod chórem.