2. Niedziela Adwentu

1. Dziś, po Mszy świętej o godzinie 1800, zapraszamy panów na spotkanie Kościelnej Służby Porządkowej “Totus Tuus”. Spotkanie odbędzie się w sali domu parafialnego.
  2. W następną niedzielę 17. grudnia rozpoczną się rekolekcje adwentowe. Uczniowie Szkoły Podstawowej rozpoczną rekolekcje podczas Mszy świętej o godzinie 1130, młodzież o godzinie 1800. Dokładny program podamy w następną niedzielę.
  3. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 7 organizuje i zaprasza wszystkich na Koncert Bożonarodzeniowy p.t.: “Najlepsze dziś wypełni się”, który odbędzie się w czwartek 14. grudnia o godzinie 1900 w naszym kościele. Koncert wykonają uczniowie, nauczyciele i rodzice Szkoły Podstawowej nr 7 w Legionowie.
  4. Młodzież rozpoczynająca przygotowanie się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne we wtorek 12. grudnia o godzinie 1900. Spotkanie odbędzie się w sali domu parafialnego.
  5. Młodzież kontynuującą przygotowanie się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne. Spotkanie odbędzie się w środę 13. grudnia o godzinie 1900 w sali domu parafialnego.
  6. Członkowie Koła Charytatywnego świętego Brata Alberta rozprowadzają świece “Caritas”. Nabywając taką świecę pomagamy biednym dzieciom na całym świecie. Świece można nabyć przy wejściu do domu parafialnego.
  7. Młodzież ze wspólnoty Ruchu Światło-Życie rozprowadza własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne oraz sianko na stół wigilijny. Ofiary zebrane przy tej okazji będą przeznaczone na wyjazdy rekolekcyjne.
  8. Zapraszamy na sztukę teatralna p.t. “Wielka Wyprawa” w wykonaniu alumnów naszego seminarium duchownego w Tarchominie. Wyjazd we wtorek 12. grudnia o godzinie 1800. Zbiórka przed kościołem o godzinie 1745. Szczegółowe informacje w gablocie Akcji Katolickiej przy kościele. Zapisy po każdej Mszy świętej przed kościołem.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich. W kiosku pod chórem są również do nabycia kartki świąteczne oraz nowe kalendarze na rok 2018.