16. Niedziela zwykła

1. W poniedziałek przypada święto św. Brygidy – patronki Europy. Msze św. będą odprawiane o godz. 700 i 1800.
  2. W środę 25 lipca święto św. Jakuba Apostoła. Msze św. o godz. 700 i 1800, jest to również dzień modlitw w intencji kierowców i podróżujących.
  3. Władze miasta Legionowo oraz Koło Światowego Związku Żołnierzy AK i Oddziału Stowarzyszenia Szarych Szeregów w Legionowie serdecznie zapraszają do udziału w uroczystych obchodach 74 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w dniu 1 sierpnia. Szczegółowy program uroczystości na stronie Urzędu Miasta – www. Legionowo.pl.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich: Idziemy, Niedziela i Gość Niedzielny – są one do nabycia w sklepiku pod chórem. Tygodnik Idziemy można nabyć również przed kościołem od ministrantów.