12. Niedziela zwykła

1. Dziś, przed kościołem, panie z Koła Charytatywnego Świętego Brata Alberta zbierają pieniądze, które są przeznaczone na stypendia dla księży studiujących za granicą.
  2. We wtorek – 23. czerwca przypada 15. rocznica święceń biskupich Pasterza Diecezji Księdza Biskupa Romualda Kamińskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o Księdzu Biskupie.
  3. W środę – 24. czerwca uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730 i 1800.
  4. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego będzie odprawiona w piątek – 26. czerwca o godzinie 700. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podziękować Panu Bogu za łaski otrzymane w kończącym się roku szkolnym. Spowiedź przed zakończeniem roku szkolnego w czwartek – 25 czerwca od godziny 1700.
  5. W sobotę – 27. czerwca o godzinie 1100 dzieci z klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 1 przystąpią do I Komunii Świętej. Polecamy dzieci, ich rodziców, nauczycieli i wychowawców modlitwie całej rodzinie parafialnej.
  6. Na stoliku, za ławkami, wyłożone są tygodniki: Idziemy, Niedziela i Gość Niedzielny; do puszki można złożyć pieniądze za gazetę. Prasa jest również do nabycia w kiosku pod chórem.