Życie parafii

Ograniczenia udziału we Mszach świętych

Szczęść Boże! Z powodu pandemicznych ograniczeń na Eucharystię w naszym kościele może wejść tylko do 110 osób. Przykro nam, że inni chętni będą musieli przeżyć Mszę Świętą na zewnątrz świątyni. Do nich także wyjdziemy z Komunią Świętą.
Zapraszamy jednak szczególnie na niedzielną Liturgię już w sobotę o 1800 oraz w niedzielę o godz. 730, 1600 i 1800. W tych godzinach jest największa szansa, by dostać się do środka.
Dla tych parafian, którzy z powodu pandemii nie mogą przyjść na nasze Zgromadzenie Liturgiczne i wykorzystają dyspensę od naszego Biskupa Ordynariusza – będziemy to wydarzenie transmitowali w Internecie o godz. 1015. Zapraszamy!
[icon name=”file-video-o” class=”” unprefixed_class=””] https://www.youtube.com/watch?v=CaSDSmOeChs&feature=youtu.be&ab_channel=parafiaNCiKLegionowo

Jednocześnie informujemy, że w niedzielę po południu kościół będzie otwarty i będzie można w nim adorować wystawiony Najświętszy Sakrament w obecności mniejszej ilości ludzi. Można w tym czasie także poprosić księdza, który będzie w kościele o udzielenie Sakramentu Pokuty.
A ci, którzy uczestniczyć będą we Mszy Świętej przy wykorzystaniu środków społecznego przekazu w domu, mogą przyjąć Ciało Pańskie o godz. 1430, 1530, 1730 lub o 2030 (po wieczornym różańcu).