Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne
Zmartwychwstanie

  1. Chrystus Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał! Z tej okazji, w tym trudnym i niepewnym czasie, który przeżywamy, chcemy z całego serca życzyć Wam pełnego nadziei spotkania ze Zmartwychwstałym, który daje pokój…
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i pięknego przeżycia tegorocznych Świąt Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa:, Lektorom i ministrantom, bielankom, pani zakrystiance i panom kościelnym, scholi dziecięcej, panu organiście, młodzieży oazowej, asyście Totus Tuus, wszystkim wspólnotom parafialnym, osobom, które przygotowały Ciemnicę i Grób Pański, tym, którzy zadbali o wystrój kościoła, kwiaty, paniom dbającym o kwiaty wokół kościoła oraz wam wszystkim.  
  3. Dziękujemy rodzinie małej Eli Snopkiewicz, która ciężko choruje za rośliny do naszego ogrodu. Kto chciałby Eli pomóc prosimy, by wziął ze stolika z gazetami ulotkę o jej chorobie i wspomógł ją jednym procentem ze swojego podatku.
  4. Dziękujemy dwóm firmom z terenu naszej parafii za poprawienie systemu wentylacji powietrza w kościele oraz sprzątniecie brudu i pajęczyn u szczytu świątyni.
  5. Jutro – Poniedziałek Wielkanocny –  Msze św. wg. porządku niedzielnego: 7.30, 9.00, 10.15, 11.30, 12.45, 16.00 i 18.00. Jutrzejsze ofiary na tacę będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski. 
  6. We wtorek wieczorem – katecheza dla dorosłych.
  7. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy codziennie po Mszy Świętej o godzinie 18.00. Będziemy te nowennę ofiarować w intencji pokoju.
  8. W piątek z racji oktawy Wielkanocy można spożywać pokarmy mięsne.
  9. Następna niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na dzieła charytatywne „Caritas” naszej Diecezji. O 15.00 będzie Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.