Ogłoszenia parafialne Życie parafii

Ogłoszenia parafialne XXV Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 18 września 2022 r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu naseminarium duchowne naszej diecezji.Zebraliśmy prawie 9 600zł.
  2. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za organizację i udział w parafialnym pikniku. W czasie tego wydarzenia zebraliśmy około 4 tys. zł. na termomodernizację naszego kościoła. Na obrady Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszamy odpowiedzialnych za grupy parafialne za tydzień, w niedzielę 25. września o godz. 19.00.
  3. Zebranie informacyjne dla rodziców dzieci, które chcą dołączyć do grup parafialnych oraz dzieci uczestniczących już w grupie Oazy Dzieci Bożych, bielanek, scholanek i ministrantów młodszych odbędzie się dziś po Mszy Świętej o godz.11.30 przy kancelarii.
  4. Rodziców dzieci z klas trzecich A, B, C i D ze szkoły podstawowej nr 7, które mają przygotowywać się do I Komunii Świętej w przyszłym roku w naszej parafii zapraszamy wraz z dziećmi na spotkanie rozpoczynające kurs dziś po Mszy Świętej o godzinie 16.00 w kościele. Za tydzień, 25. września zapraszamy na podobne spotkanie rodziców z dziećmi z klas E i F oraz dzieci ze SP nr 1.
  5. Koncert chóru “Ars Nova” z Mołdawii w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Cerkiewnej 2022 w Białymstoku w najbliższą sobotę, 24 września o godz. 16.30 w naszym kościele. Wstęp wolny.
  6. Zespół Ochrony Pamięci Armii Krajowej zaprasza na Mszę Świętą w intencji poległych Powstańców. Eucharystia z udziałem kombatantów, harcerzy i pocztów sztandarowych odbędzie się w przyszłą niedzielę 25. września o godzinie 10.15.
  7. Dodatkowe, wieczorne wystawienie Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji będzie przez cały wrzesień w każdy piątek do godz. 21.00.
  8. Zapraszamy dorosłych z naszego miasta na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym prowadzone przez ks. Proboszcza w każdy poniedziałek o 18.30 przez 9 tygodni, począwszy od 26 września. Będą one w zamian za cotygodniową katechezę dla dorosłych.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W sklepiku pod chórem można kupić piękne kalendarze na 2023 rok.