Informacje z życia Kościoła Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne X Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 9 czerwca 2024 r.

  1. Grupa Anonimowych Alkoholików zaprasza dziś, jak w każdą II niedzielę miesiąca o godz. 10.00 do domu parafialnego na otwarty Mityng AA. Jest to spotkanie chcących dowiedzieć się, jakie są sposoby działania grupy AA. Otwarte spotkanie grupy Al.-Anon, czyli dla tych, którzy należą do rodzin alkoholików i są poszkodowani przez ich chorobę będzie we wtorek, 13 czerwca o godz. 18.45 w domu parafialnym.
  2. Zapraszamy codziennie na Nabożeństwo czerwcowe o 17.30.
  3. Wojownicy Maryi zapraszają mężczyzn na spotkanie we wtorek – 11 czerwca po Mszy Świętej wieczornej.
  4. W miesiącach letnich, każdego 13 dnia miesiąca chodzimy w procesji różańcowej po mieście – modląc się o pokój i wiarę. Zapraszamy więc już w najbliższy czwartek 13. czerwca na Mszę Świętą o 18.00,  po której wyjdziemy na różaniec na nasze osiedle.
  5. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej będzie błogosławieństwo pojazdów przed wyjazdami wakacyjnymi.
  6. Rozpoczynamy nowy kurs przygotowania do bierzmowania dla młodzieży kończącej szkołę podstawową. Zapraszamy uczniów z tegorocznych 8 klas do domu parafialnego na spotkanie, na którym zapiszą się na ten nowy kurs w niedzielę za tydzień 16 czerwca o godzinie 17:00.
  7. W niedzielę za tydzień na Mszy Świętej o godz. 18.00 i po niej będzie przed Najświętszym Sakramentem modlitwa o uzdrowienie chorych.
  8. W związku z ciągle jeszcze zbyt małą liczbą kandydatów do rad parafialnych oraz z wakacyjną już atmosferą odkładamy wybory do tych gremiów na 15 dzień września. Do 1 września można jeszcze zgłaszać kandydatów na radnych.