Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne
V Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za większe niż zwykle ofiary złożone na tacę na ogrzewanie naszego kościoła, w kwocie ponad 10300 zł oraz za te wpłacone na konto naszej Parafii. 
  2. Dziękujemy za posprzątanie dekoracji bożonarodzeniowych w Kościele państwu Chmura, państwu Laskowskim, kandydatom do bierzmowania, panom z Totus Tuus oraz p. Zakrystiance i p. Kościelnemu.
  3.  W I sobotę miesiąca został odsłonięty i pobłogosławiony obraz Wniebowzięcia NMP, który dawniej był w kaplicy bocznej, a odtąd będzie wyeksponowany na chórze.
  4. W następną niedzielę – 13. lutego, w ramach obchodów Światowego Dnia Chorych, podczas Mszy Świętej o godzinie 16.00, będzie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Zapraszamy tych, którzy mogą przybyć do kościoła na tę Mszę Świętą. Po niej będzie jeszcze modlitwa przed Najświętszym Sakramentem o ich uzdrowienie.
  5.  13. lutego przyjedzie do naszej parafii p. Marcin Żukowski – animator wielu wydarzeń religijnych oraz wieloletni wolontariusz Światowych Dni Młodzieży. Od 10. roku życia zmaga się z guzem mózgu, ale aktywnie działa w Kościele. Zajmuje się również sprzedażą książek religijnych. Nabywając książkę będzie można pomóc w jego dalszym kosztownym leczeniu. Pan Marcin podzieli się z nami świadectwem swojej wiary i życia.
  6. Został nam ostatni miesiąc na wypełnienie ankiety synodalnej. Bardzo prosimy o wzięcie udziału w tym pomyśle papieża Franciszka. W gazetce parafialnej omówione są poszczególne pytania tej ankiety dla ułatwienia jej wypełniania.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.