Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. „Jam zwyciężył świat.” (J 16,33) „Na świecie ucisk mieć będziecie, ale ufajcie. Jam zwyciężył świat.” W tym ciężkim czasie, czasie próby, życzymy wszystkim – niech nikt nie straci ufności Zmartwychwstałemu. On zwyciężył świat. Błogosławionych świąt.
  2. Jutro Msze Święte będą odprawiane według porządku niedzielnego. Nadal obowiązują przepisy stanu epidemii. Liczna uczestników jest ograniczona do pięciu osób.
  3. Zapraszamy do uczestnictwa we Mszy Świętej transmitowanej na kanale youtube jutro o godzinie 1015.
  4. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele będziemy ja transmitować na kanale youtube codziennie po Mszy Świętej o godzinie 1800.
  5. Następna niedziela będzie Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.