Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dziś można uzyskać odpust zupełny. Warunki uzyskania odpustu:
    – stan łaski uświęcającej (trzeba wzbudzić akt żalu doskonałego);
    – przyjęcie Komunii Świętej (duchowe);
    – brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu;
    – modlitwa w tych intencjach, w których modli się Ojciec Święty;
    – odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego;
    W naszym kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego o godzinie 1500 będzie transmitowana przez Internet. O godzinie 1600 będzie transmisja Mszy Świętej.
  2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
  3. W czwartek – 23. kwietnia Uroczystość Świętego Wojciecha – głównego patrona Polski. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730 i 1800.
  4. W sobotę – 25. kwietnia przypada dzień imienin Księdza Biskupa Marka Solarczyka. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Solenizancie.
  5. Uroczystości I Komunii Świętej i Rocznicy I Komunii Świętej w naszym kościele będą w październiku.
  6. Od jutra więcej osób będzie mogło brać udział w Mszach Świętych. Zgodnie z przepisami 1 osoba na 15m2. W naszym kościele udział w Mszy Świętej może wziąć 55 osób. Obowiązują maseczki.