Ogłoszenia parafialne

Informacja dotycząca
Triduum Paschalne

W związku z obostrzeniami epidemiologicznymi wprowadzonymi w naszym kraju informujemy o tym, że przeprowadzimy transmisję z naszej świątyni parafialnej. Wszystkie transmisje dostępne będą na naszym kanale parafialnym na platformie YouTube.

Dla tych, którzy będą chcieli przyjść do Kościoła, ale nie będą mogli uczestniczyć w środku świątyni będzie dostępny obraz bezpośrednio z środka kościoła.

Poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny odbędzie się w Wielką Sobotę od godz. 10.00 do 16.00. Obrzęd pobłogosławienia pokarmów będzie miał miejsce co pół godziny. Prosimy, żeby przychodzić na dana godzinę 10.00; 10.30; 11.00 itd. i stawać na placu kościelnym w maseczkach oraz odstępach wynoszących 1,5m.

Poniżej na plakacie przedstawiamy harmonogram Triduum Paschalnego.