Plakaty

Parafialny Piknik Rodzinny

„Wystarczy być! A wtedy Ty raczej przemawiasz. Ty starasz się, aby Twoje dzieci ku Tobie się garnęły i przekonały, że Królestwo Twoje to królestwo pokoju”.

Kard. Stefan Wyszyński

Przebudowa kaplicy Matki Bożej na kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu stała się naszym wspólnym celem. Jako rodzina parafialna zmobilizowaliśmy się i razem zrealizowaliśmy tą wspaniałą inicjatywę. Prace budowalne dobiegają już do końca, dlatego przygotowujemy się na jej uroczyste otwarcie.

To już 11 września o godz. 18.00 w naszej świątyni. Uroczystej Eucharystii będzie przewodniczył ordynariusz naszej diecezji bp Romuald Kamiński, który również pobłogosławi kaplicę.

Cały nasz trud i efekt naszej pracy oddajemy Panu Bogu jako wyraz dziękczynienia za posługę kardynała Stefana Wyszyńskiego. Chcemy, żeby ten dzień był na prawdę wyjątkowy i zjednoczył nas jako rodzinę parafialną. Z tego powodu organizujemy piknik, w czasie którego wspólnie spędzimy czas. Bądźmy w tym dniu razem, aby wspólnie się bawić i zanosić nasze modlitwy do tego, który jest Najświętszy.