Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne II Niedziela Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 5 marca 2023 r.

 1. Dziś po Mszy Świętej o godzinie 1245 będzie wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
 2. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na dzieło pomocy misjonarzom Ad Gentes.
 3. Jałmużnę Wielkopostną możemy składać do skarbonki w kaplicy adoracji.
 4. Droga Krzyżowa w piątek – dla dzieci o 1630, dla dorosłych o 1715, dla młodzieży i dorosłych o 1845. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w niedzielę 1715.
 5. Od jutra, 6.marca rusza Kurs Dojrzałości Chrześcijańskiej dla dorosłych. Co poniedziałek po Mszy wieczornej będzie w domu parafialnym konferencja dla wszystkich dorosłych niezależnie od tego czy są samotni, po rozwodzie, czy w związkach małżeńskich. Nie trzeba jednak chodzić na te zajęcia regularnie. Można przychodzić w możliwych dla kogoś terminach. Zapraszamy dorosłych w wieku od 18 do 50 roku życia.
 6. Jeszcze raz zapraszamy do kina Helios na wspólne oglądanie filmu „Opiekun” o opiece św. Józefa nad współczesnymi ludźmi. W sobotę, 11 marca na 11.00.
 7. Chętnych do wspólnej pracy, abyśmy razem posprzątali ogród i teren wokół kościoła na wiosnę zapraszamy także w sobotę 11 listopada o godz. 10.00.
 8. Grupa Anonimowych Alkoholików zaprasza w niedzielę 12 marca, jak w każdą II niedzielę miesiąca o godz. 10.00 do domu parafialnego na otwarty Mityng AA. Jest to spotkanie dla osób chcących dowiedzieć się, jakie są sposoby działania grupy AA.
 • W niedzielę za tydzień Msza Święta o godz. 18.00 będzie odprawiona w intencji osób chorych, a po niej będzie  modlitwa przed Najświętszym Sakramentem o uzdrowienie.
 • Prosimy o zapisanie się na listę modlitwy przed Najświętszym Sakramentem w kaplicy adoracji na cały miesiąc marzec. 
 • Można z naszą parafią udać się na pielgrzymki: do Medjugorie w maju oraz do Ziemi Świętej w końcu września. Informacje o nich są na plakatach w gablocie przed kościołem oraz na ulotkach na stoliku z tyłu kościoła.