Informacje z życia Kościoła Z życia Kościoła Życie parafii

W niedzielę 22.09. zbierać będziemy przed kościołem ofiary finansowe dla powodzian ale można pomóc już w piątek!!!

W związku z katastrofą, która dotknęła naszych braci i siostry, tak, jak cały Kościół w Polsce w niedzielę 22 września zbierać będziemy przed kościołem ofiary finansowe dla powodzian ale można pomóc już w piątek!!!

“Wirtualna Choinka” wraz z Diakonią Miłosierdzia Ruchu Światło-Życie diecezji warszawsko-praskiej zbiórkę darów dla powodzian!

Pomoc nie jest potrzebna tylko od święta, ale wtedy, gdy bliźni jej potrzebują‼
Rozpoczynamy zbiórkę najpotrzebniejszych darów dla powodzian!

Lista potrzebnych rzeczy:
💦 woda butelkowana (najlepiej butelki 5-litrowe);
🚿 artykuły do higieny osobistej;
🧹 środki czystości (proszki i płyny do czyszczenia);
🧪 środki dezynfekcyjne;
🛏 koce, śpiwory, karimaty;
🥫 żywność z długim terminem przydatności;
🧹 sprzęt do sprzątania (wiadra, łopaty, taczki, miotły, itp.).

📅 Czekamy na Was i Waszą ofiarność w Zielonce przy ul. Mickiewicza 39/41 w najbliższą środę 18 września od godz. 17:00 do 20:00 oraz w sobotę (21 września) w godz. 9:00-12:00.

UWAGA: JEŚLI NIE MOŻESZ JECHAĆ DO ZIELONKI A CHCESZ PRZEKAZAĆ DARY DIAKONIA MIŁOSIERDZIA PRZYJMIE I ZAWIEZIE JE W SOBOTĘ.

CZEKAMY W PIĄTEK 20 WRZEŚNIA PO MSZY NA 18 PRZED KOŚCIOŁEM NCIK CHRYSTUSA W LEGIONOWIE.

Można też zadzwonić i umówić się na inny – wcześniejszy termin przekazania darów – 514-020-135

Renata Kaniewska

Diakonia Miłosierdzia