Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne V Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 7 maja 2023 r.

  1. Dziękujemy za wsparcie wspólnoty Arka w zeszłym tygodniu. Taca za tydzień będzie przeznaczona na seminarium duchowne w Warszawie.
  2. Nabożeństwa majowe są codziennie o 17.30. Zapraszamy.
  3. 8 maja w Urocz. św. Stanisława, Głównego Patrona Polski Msze Święte będą odprawiane o godz. 7.00, 7.30 i 18.00.
  4. W miesiącach letnich, każdego 13 dnia miesiąca będziemy chodzić w procesji różańcowej po mieście – modląc się o pokój i wiarę. Zapraszamy więc już w najbliższą sobotę 13. maja na Mszę Świętą o 18.00,  po której wyjdziemy na różaniec na nasze osiedle..
  5. Grupa Anonimowych Alkoholików zaprasza za tydzień o godz. 10.00 do domu parafialnego na otwarty Mityng AA, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca. Jest to spotkanie dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się jakie są cele i sposoby działania grupy AA. Otwarte spotkanie grupy Al.-Anon, czyli dla tych, którzy należą do rodzin alkoholików i są poszkodowani przez ich chorobę będzie we wtorek, 9. maja o godz. 18.45 w domu parafialnym.
  6. Za tydzień, w niedzielę – Msza św. o godz. 18.00 będzie odprawiona w intencji osób chorych, a po niej – modlitwa przed Najświętszym Sakramentem o uzdrowienie chorych.
  7. Poszczególne rodziny lub grupy parafialne, które chcą w tym roku przy pomocy księży przygotować ołtarze na Boże Ciało niech się zgłoszą się do księdza proboszcza.
  8. Przypominamy o tym, że każdy katolik zobowiązany jest w Okresie Wielkanocnym, (azatem do Zesłania Ducha Św., czyli do 28 maja) przyjąć przynajmniej raz Komunię Św. (oczywiście będąc w stanie łaski uświęcającej).
  9. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkędo Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej i na Jasną Górę organizowana jest na dzień 20 maja. Informacje – na tablicy ogłoszeń.
  10. Są także wolne miejsca także na pielgrzymkę z naszą parafią do Ziemi Świętej w dniach 28. września – 7. października. Informacje o nich są na plakatach w gablocie przed kościołem oraz na ulotkach na stoliku z tyłu kościoła, a także na stronie internetowej królowapokoju.com.pl i pod numerem tel. 668282511.